Вебінар "Вирішення конфліктних ситуацій"

Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо на вебінар про вирішення конфліктних ситуацій!

оля

UPD: 

Увага!!!

Семінар перенесено на 14.06 о 16:00.

Ось посилання: https://us04web.zoom.us/j/9585151937?pwd=42AnEg9cy6ADiIbs5JenGUpeHjGaSa…

Вебінар про основи управління термінологією

Запрошуємо на вебінар Ути Зеевальд-Хеег про основи управління термінологією. Подія вільна для відвідування всім охочим. Запрошуємо! Мова вебінару - англійська.

ута

Міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених "Світ науки та світ у науці: пріоритети і перспективи сучасних досліджень"

10 травня 2024 р.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися декан факультету З.М. Корнєва, зав. каф. ТПП німецької мови О.А. Лазебна, в.о. зав. каф. ТПП французької мови Ж.В. Буць, в.о. зав. каф. ТПП англійської мови І.М. Борбенчук.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему

Під час секційних засідань було заслухано доповіді викладачів факультету та здобувачів різних рівнів вищої освіти.

ppp

Перемога в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт студентки КТППНМ групи ЛН-01

Щиро вітаємо нашу талановиту студентку Діану Шимченко, студентку групи ЛН-01 з перемогою в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з галузей знань і спеціальностей 2023

діана

ЛІТНЯ ШКОЛА ПЕРЕКЛАДУ 2024

🔉Як співорганізатор ЛШП, Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів з усієї країни на цьогорічну школу.

🙂 Учасники ЛШП-2024 матимуть змогу:

Прийом заявок триватиме до 2 червня, результати відбору ми оголосимо 9 червня електронною поштою.

Технічні умови: можливість брати участь у всіх без винятку заходах ЛШП з увімкненою камерою, володіння англійською мовою на рівні B2 або вище, можливість під час школи працювати за комп'ютером, який відповідає вимогам для встановлення Trados Studio 2022 (

Важливо: після проходження відбору учасникам ЛШП потрібно буде присвятити до 5 годин часу на встановлення потрібного для проєкту програмного забезпечення та проходження невели

🔗ЛШП проводиться за організації компанії Translatel Ltd, кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира

лшп

Захист курсових робіт студентів групи ЛН-01

10 травня 2024 року на кафедрі теорії, практики та перекладу німецької мови відбувся захист курсових робіт студентів групи ЛН-01.

Студенти представили результати своїх досліджень перед комісією. Вони виявили високий рівень професійної підготовки та вміння застосовувати теоретичні знання на практиці.

Вітаємо студентів групи ЛН-01 з успішним захистом курсових робіт! Бажаємо їм подальших досягнень у навчанні та професійному зростанні!

захист

МІЖНАРОДНА МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «СВІТ НАУКИ ТА СВІТ У НАУЦІ: ПРІОРИТЕТИ І ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

10 травня 2024р. на факультеті лінгвістики Київського політехнічного інституту ім. І. Сікорського відбудеться міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «СВІТ НАУКИ ТА СВІТ У НАУЦІ: ПРІОРИТЕТИ І ПЕРСПЕКТИВИ СУЧАСНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ».

Посилання для приєднання до конференції.

Переглянути:

Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 18 травня 2024 офлайн!

Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників факультетів/НН інститутів та студентів  КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та ознайомитися з можливостями університету.

Час та теми доповідей спікерів КПІАбітFest:

📝 Реєстрація (тут)

пп

Як отримати оцінку з освітнього компонента шляхом зарахування результатів навчання, набутих у неформальній / інформальній освіті

Хочеш дізнатися, як можна отримати оцінку з освітнього компонента шляхом зарахування результатів навчання, набутих у неформальній / інформальній освіті?

Долучайся до семінару за посиланням:

Коли? 7 травня 2024 року о 16:00 (за київським часом).

форм

Всесвітній день охорони праці

Щорічно, 28 квітня, відзначається Всесвітній день охорони праці. Міжнародна організація праці присвячує цей день актуальній темі. 

У 2024 році це – «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату».

 

Зміна погодних умов значно впливає на умови праці, збільшуючи професійні ризики для працівників. Тепловий стрес, забруднення повітря, УФ-випромінювання та інші екстремальні погодні явища стають частішими, підвищуючи ризик професійних захворювань та аварій. 

КТППНМ приєднується до відзначення Дня охорони праці та організовує ряд заходів, метою яких є привернення уваги до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

праця

Профіль автора у Google Scholar: усі тонкощі актуалізації

Вебінар “Профіль автора у Google Scholar: усі тонкощі актуалізації” від Бібліотеки КПІ

Бібліотека КПІ запрошує дослідників КПІ ім. Ігоря Сікорського та усіх охочих взяти участь у вебінарі «Профіль автора у Google Scholar: усі тонкощі актуалізації», що відбудеться в рамках циклу вебінарів “Актуалізація авторських профілів в цифровому середовищі”.

Ключові аспекти:

🟪Можливості Google Scholar

Ключові аспекти:

🟪Можливості Google Scholar

🟪Як створити профіль автора в Google Scholar

Доповідач: Світлана Кирилюк, головний бібліотекар Відділу інформаційної підтримки освіти та досліджень.

📌Коли: 17 квітня о 16.00

📌Де: Zoom-зустріч.

бібл

КПІАбітTalks

КПІАбітTalks: доцент кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови Ольга Дзикович про ФЛ!

       

📍 Де: ефір на нашій сторінці в Інстаграм kpivstup 

абіт фест

ЩО ВАС ЧЕКАЄ В ТЕХНІЧНОМУ ПЕРЕКЛАДІ?

На зустрічі 11 квітня о 14:00 менеджер виробництва у компанії Technolex Translation Studio Владислав Дем'янов розповість про те, як насправді виглядає щоденна робота технічного перекладача і чим вона відрізняється від очікувань. Поговоримо про термінологію, теги, змінні, програми для автоматизованого перекладу («кішки»), про вимірювання обсягу тексту.

 

Також Владислав розповість про додаткові вимоги до перекладу, крім, власне, передачі тексту цільовою мовою, та про те, які практичні вміння варто і можна набути, ще навчаючись. Поговоримо про плюси роботи перекладача і актуальну ситуацію на українському ринку перекладацьких послуг з огляду на появу NMT та LLM.

Участь у зустрічі безкоштовна.

техн переклад

Конференція студентів і молодих учених "ALMA MATER - КПІ ім. Ігоря Сікорського"

21 березня 2024 р., на факультеті лінгвістики відбулась конференція студентів і молодих учених "ALMA MATER - КПІ ім. Ігоря Сікорського". Студенти 1 курсу кафедр ТППНМ, ТППАМ і ТППФМ виступили з цікавими доповідями та презентаціями.

Метою заходу є виявлення творчого потенціалу молоді, підвищення ефективності самостійної роботи студентів, можливість набуття досвіду публічних виступів перед аудиторією, сприяння вільному обміну думками.

Бажаємо здобувачам наснаги й успіхів у навчанні, реалізації всіх планів, ідей та задумів!

коні

Участь студентів кафедри ТПП німецької мови у Весняній школі з мовних та перекладацьких технологій університету прикладних наук Ангальт

     У лютому-березні 2024 року група студентів з кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови взяла участь у двотижневій Весняній школі з мовних та перекладацьких технологій в університеті прикладних наук Ангальт. 

     У школі учасники вчилися працювати з програмами перекладу, дізнались про менеджмент термінології та про машинний переклад, вчилися основ програмування на Python та промптингу.

     А студенти нашої кафедри навіть підготували і провели для всіх учасників події семінар про Великі мовні моделі та про механізми сучасних нейромереж, які лежать в основі обробки та генерації мовлення.

 ййй

Консультація щодо порядку проходження перекладацької практики

До уваги здобувачів групи ЛН-01!
Консультація щодо порядку проходження перекладацької практики відбудеться на платформі ZOOM 1 квітня о 16:00.

Консультацію проводитиме керівник практики від кафедри доц. Туришева О. О.

Підключитись до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/3054021417?pwd=U1pNallCUUtId2xPeUY5TDN0NC8zQT09

Ідентифікатор конференції: 305 402 1417
Код доступу: 045030

Вибори ректора

Міністерство освіти і науки України 13 березня 2023 року оголосило конкурс на заміщення посади ректора Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

 

-

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які володіють державною мовою відповідно до рівня, визначеного Національною комісією зі стандартів державної мови (вільне володіння державною мовою першого або другого ступеня), мають вчене звання та науковий ступінь і стаж роботи на посадах науково-педагогічних працівників не менш як десять років.

За новинами слідкуй тут
Деталі тут 

 

Вільний вибір дисциплін

Шановні здобувачі!
7 березня о 16:00 на платформі ZOOM відбудеться консультація щодо процедури вибору дисциплін. Наші викладачі ознайомлять вас зі змістом вибіркових освітніх компонентів, а також з технічною стороною реалізації права на вибір. 
Не проґавте свій шанс побудувати індивідуальну освітню траєкторію!

Підключитись до конференції Zoom
https://us04web.zoom.us/j/3054021417?pwd=U1pNallCUUtId2xPeUY5TDN0NC8zQT…

Ідентифікатор конференції: 305 402 1417
Код доступу: 045030

-

День відкритих дверей факультету лінгвістики

ввв

Факультет лінгвістики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн

🔹 Мрієш опановувати чи удосконалювати знання з англійської, німецької, французької мов? Бажаєш професійно перекладати технічні, військові, медичні, юридичні, художні і інші тексти? Прагнеш отримати сучасну європейську освіту?

🔹 Під час зустрічі дізнаєшся:
   •  яке коло дисциплін охоплює спеціальність 035 Філологія;
   •  якими є особливості випускових кафедр;
   •  що таке академічна мобільність і стажування за кордоном;
   •  наскільки актуальною та затребуваною є твоя майбутня професія;

🕓 Коли: 17.02.2024 о 13:30
📍 Де: у ZOOM (https://zoom.us/j/6551262207?pwd=MGJmRlh5OHd0eFkyYlIxdWE0MFVMUT09) (ІD: 655 126 2207; Passcode: 25052020)

📢 Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/)

💭 З питаннями в телеграм-чат
❤️ (https://t.me/vstup_kpi_chat) Чекатимемо на тебе!

Консультація з педагогічної практики для групи ЛН-31 мп

📣 📣 📣

Консультація з педагогічної практики відбудеться в понеділок 29 січня о 12:00 онлайн на платформі Zoom.

Посилання на зустріч ви отримаєте напередодні консультації.

Громадське обговорення проєктів завершено

Громадське обговорення проєктів

освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти

та освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня  вищої освіти

завершено.

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам за цікаві пропозиції, слушні зауваження та схвальні відгуки про наші програми!

 

 

Громадське обговорення

Зі звітом можна ознайомитися тут.

Захист магістерських дисертацій у групі ЛН-21мп

10 січня 2024 року відбулося засідання екзаменаційної комісії ЕК № 21.7

кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови, на якому розглянуто

захисти магістерських дисертацій у групі ЛН-21мп.

захист

Інженерні тижні «KPISchool»

Інженерні тижні

Свята все ближче, а ми для вас з подаруночками у вигляді наших Інженерних тижнів «KPISchool».  Від нас цікавезні заняття різної тематики і спрямування, від вас - присутність і бажання осягати нове. Проведи канікули з користю!

Отже, що ми підготували:

⚙️27.12.2023 (середа): 

⚙️ 28.12.2023 (четвер):

⚙️ 29.12.2023 (п’ятниця):

⚙️ 02.01.2024 (вівторок):

⚙️ 03.01.2024 (середа):

⚙️ 04.01.2024 (четвер):

⚙️ 05.01.2024 (п’ятниця):

🕓 Коли: 26.12.2023-05.01.2024

❤️ Чекаємо!

Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 09 грудня 2023 офлайн!

абіт фест

😊 Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників факультетів/НН інститутів та студентів  КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та ознайомитися з можливостями університету.

💃 Зацікавили? Слідкуйте за публікаціями на каналі аби нічого не проґавити! Корисні теми від спікерів будуть опубліковані найближчими днями.

🕓 Коли: 09.12.2023 з 10:00 по 15:00
📍 Де: Науково-технічна бiблiотека ім. Г.І. Денисенка (https://goo.gl/maps/xRxExAbHhWYX4GZS9?coh=178571&entry=tt) (реєстрація на вході)

💭 З питаннями в телеграм-чат (https://t.me/vstup_kpi_chat)
❤️ Чекатимемо на тебе!

Громадське обговорення

Громадське обговорення1

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення проєктів

ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ першого (бакалаврського) рівня  вищої освіти

та ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ другого (магістерського) рівня  вищої освіти

Пропозиції, зауваження чи коментарі просимо Вас надсилати на адресу kafedra2009@ukr.net

 

Загальноуніверситетська олімпіада «Обрії художнього перекладу»

До уваги усіх охочих!

Початок Загальноуніверситетської олімпіади

«Обрії художнього перекладу»

олімпіада

 

Посилання на положення щодо проведення олімпіади

Посилання на німецькомовні тексти для перекладу

Термінологія і особистість перекладача на семінарі з психосоматики

Запис семінару  "Термінологія і особистість перекладача на семінарі з психосоматики"

Доповідачі: Вероніка Галичина, Олекса Бабанський

Переглянути тут

Вебінар «MLA Style – міжнародний стиль цитування та посилання в галузі гуманітарних та соціальних наук»

Бібліотека КПІ запрошує науковців, викладачів, аспірантів, студентів, бібліотекарів та усіх охочих відвідати вебінар «MLA Style – міжнародний стиль цитування та по

Ключові аспекти:

Консультація щодо комплексного фахового випробування

Вашій увазі пропонується огляд процедури складання комплексного фахового випробування зі спеціальності 035 Філологія за трьома освітніми програмами: Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька

Додаткова сесія для складання ЄВІ / ЄФВВ для вступників, які не реєструвались під час основної сесії

До уваги вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського, які не встигли зареєструватися для проходження магістерських випробувань – єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування. Ви маєте змогу це зробити в додатковий період реєстрації – з 12 до 14 липня 2023 року.

Ура! Вже бакалаври!

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів нашим випускникам-бакалаврам!Чотири непрості роки кропіткої роботи не залишилися без винагороди за витримку, наполегливість, терпимість і старання. Дорогі наші випускники, вам вдалося здолати виклики сьогодення і здобути знання попри всі перешкоди. Зараз перед вами відкриваються нові горизонти, нові цілі, нові перспективи подальшого професійного зростання. Бажаємо вам зберегти здобуті знання та примножити їх. Нехай вам завжди посміхається удача! Нехай вас завжди супроводжує успіх!

-

-

Результати комплексного атестаційного екзамену

Результати комплексного атестаційного екзамену

здобувачів ступеня бакалавра
за освітньою програмою «Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька» спеціальності 035 «Філологія» 21 червня 2023 року
 

на кафедрі теорії, практики та перекладу німецької мови факультету лінгвістики
гр. ЛН-91

День відкритих дверей КПІ

AbitFest був ульотним! Ми вкотре переконали наших абітурієнтів, що КПІ - найкращий!
Якщо ти мрієш бути нашим студентом, опанувати щонайменше дві іноземні мови, бути фахівцем найвищого класу, мати високі шанси на ринку праці після навчання, обирати посаду між перекладачем, викладачем, представником МЗС, референтом посольств та консульств, працівником ЗМІ українських та зарубіжних компаній та ще багато чого.... тоді ми чекаємо на тебе!

-

Запрошуємо на КПІАбітFest 27 травня!

-

Ми знаємо, що ви чекаєте нагоди особисто поспілкуватися з нами, а ми — з вами. 27 травня запрошуємо відвідати День відкритих дверей КПІАбітFest! У вас буде чудова можливість отримати відповіді на всі запитання і відвідати екскурсії кампусом університету.

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ - ТУТ

Вітаємо студентку 4 курсу групи ЛН-91, Штанько Аліну Олегівну!

Ми щиро вітаємо нашу студентку 4 курсу групи ЛН-91 кафедри ТППНМ, Штанько Аліну Олегівну, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузей та спеціальностей та отриманням Диплома першого ступеня!
Бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, а також наснаги у професійному зростанні і майбутніх наукових пошуках! Особливу подяку висловлюємо керівнику її наукової роботи, доценту кафедри ТППНМ, кандидату філологічних наук Моісєєвій Наталії Олегівні!

-

Відомості самооцінювання ОНП Філологія

Шановні зацікавлені!

Вашій увазі пропонуються 

ВІДОМОСТІ
про самооцінювання освітньої програми 46333 Філологія
для рівня вищої освіти Доктор філософії
за спеціальністю 035 Філологія

Відкрита зустріч з експертною групою НАЗЯВО в рамках акредитації ОНП 46333 «Філологія»

Час: 1 травня 2023 16:00
Підключитись до конференції Zoom
Ідентифікатор конференції: 725 7111 2449
Пароль: 2023

.

Онлайн-запис дня відкритих дверей факультету лінгвістики

Любі наші абітурієнти! Вашій увазі пропонується відео-запис дня відкритих дверей факультету лінгвістики КПІ ім. Ігоря Сікорського від 8.04.2023
За запрошеннями на наступні ДВД слідкуйте в нашому телеграм-каналі 
 

.

День відкритих дверей факультету лінгвістики

-

❗️ Шановні абітурієнти! Факультет лінгвістики КПІ імені Ігоря Сікорського щиро запрошує вас на онлайн-зустріч до дня відкритих дверей! ❗️

 

Якщо ви 
✔️ цікавитесь поглибленим вивченням щонайменше двох іноземних мов
✔️ прагнете здобути фундаментальні та професійні знання з лінгвістики 
✔️ хочете дізнатися тонкощі перекладацької майстерності та виконувати усні і письмові переклади з різних тематик на високому рівні

тоді ми дуже чекаємо на вас! 🙌

 

Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
📎  про оновлений порядок вступу 2023
📎  все про спеціальність 035 та особливості кожної випускової кафедри;
📎  про стажування та навчання за кордоном;
📎  про престижність та актуальність майбутньої професії.
Ви зможете:
📎  поспілкуватися із викладачами, випускниками та студентами ФЛ;
📎  отримати відповіді на запитання.

📌 Де? Zoom
📌 Коли? 8 квітня, 2023 14:30 Київ
📌 Як? https://us02web.zoom.us/j/81837824977?pwd=eWhvWFcxekNpeDFGQ1ByVU5KdWoyU…
ID: 818 3782 4977
Пароль: 538581

Долучайтесь і не пожалкуєте!!!👌

День відкритих дверей КПІ!

-

📢 Запрошуємо на День відкритих дверей КПІ ім. Ігоря Сікорського «КПІАбітFest» 08 квітня!

🔹 Захід буде проходити в змішаному форматі:
   •  офлайн – корпус №6 КПІ ім. Ігоря Сікорського (обов'язкова реєстрація)
   •  онлайн – Telegram та YouTube (посилання буде опубліковано на інформаційних ресурсах ближче до дати проведення).

📝 Реєстрація (кількість місць обмежена)
🕓 Коли: 08.04.2023 об 11:00

📢 Вступник на сайті | фейсбук | телеграм 🎥 Плейлист YouTube | календар вступника
💭 З питаннями сюди або в телеграм-чат
 ❤️ Чекаємо на вас!

Сьома німецько-українська перекладацька майстерня ViceVersa

-

УВАГА!!!
Стартував прийом заявок на участь у Сьомій німецько-українській перекладацькій майстерні ViceVersa.

До участі запрошуться 8 учасників, які мають досвід художніх перекладів з і на німецьку мову.

Громадське обговорення

-

 

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення проєкту Освітньо-наукової програми «Філологія» третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».

Пропозиції, зауваження чи коментарі просимо Вас надсилати на адресу ktppamm@gmail.com
 

10 КРОКІВ ДЛЯ ВСТУПУ У ЗАКЛАДИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2023 РОЦІ

-

Міністерство освіти і науки розробло алгоритм дій  для цьогорічних вступників. Головні кроки допоможуть нашим вступникам стати студентами у 2023 році. А Приймальна комісія КПІ ім. Ігоря Сікорського завжди готова прийти на допомогу та скерувати вступників до найкращого техічного універитету країни!💪

Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти

-

28 березня 2023 року у Міністерстві юстиції України зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти:

 

➡️ наказ (https://bit.ly/3G1FE4m) Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2023 року № 277 «Про затвердження Порядку прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2023 році» – за № 518/39574;
➡️ наказ (https://bit.ly/3KjgL6R) Міністерства освіти і науки України від 15 березня 2023 року № 276 «Про затвердження Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році», зареєстрований – за № 519/39575.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ЛІНГВІСТИКИ!!!!

Цікавитесь поглибленим вивченням щонайменше двох іноземних мов? Прагнете здобути фундаментальні та професійні знання з лінгвістики? Хочете дізнатися тонкощі перекладацької майстерності та виконувати усні і письмові переклади з різних тематик на високому рівні? Приєднуйтесь до Дня відкритих дверей факультету лінгвістики! 
Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
•  все про спеціальність 035 та особливості кожної випускової кафедри;
•  про стажування та навчання за кордоном;
•  про престижність та актуальність майбутньої професії;

Ви зможете:
•  поспілкуватися із викладачами, випускниками та студентами ФЛ;
•  отримати відповіді на запитання.
Тема: День відкритих дверей Факультету лінгвістики
Час : 11.03.2023   12:00 PM Київ

Долучитись до конференції  Zoom
https://us04web.zoom.us/j/74261958209?pwd=L01iaWh5elFNOUxtZE90dmJ2VjVmd…

Ідентифікатор конференції: 742 6195 8209
Код доступу: JqY0Hm

-

Регулярні вирази для перекладачів (воркшоп)

Друзі, запрошуємо на воркшоп з основ регулярних виразів для перекладачів!

Коли: 21 січня, 17:00
Формат: онлайн, Zoom.
Умови: участь безкоштовна, але потрібно зареєструватись за посиланням https://cutt.ly/p2j9uDL. Лінк на подію надішлемо напередодні заходу.
Реєстрація триватиме до 19 січня включно.

-

Детальна інформація тут

Радіодиктант національної єдності

9 листопада об 11:00 стартує Радіодиктант національної єдності — ми транслюватимемо його наживо у YouTube та Facebook Суспільного. Також його можна буде прослухати в застосунку «Дія» та в ефірах радіо і телебачення.

Авторка цьогорічного тексту — українська письменниця і режисерка Ірина Цілик. Читатиме його народна артистка Ада Роговцева.

Де слухати диктант і куди надсилати текст на перевірку — детальна інструкція тут

-

«DIGITALES LERNEN UND LEHREN IM KONTEXT DER WISSENSCHAFTLICHEN REDLICHKEIT IN DER MEHRSPRACHIGKEIT”

Шановні викладачі та студнти!
Запрошуємо вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції: «НАВЧАННЯ І ВИКЛАДАННЯ У ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ В КОНТЕКСТІ НАУКОВОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ У БАГАТОМОВНОМУ СВІТІ”

2-3 грудня 2022 року м. Київ, Україна

-

Розвиток навичок аудіювання та аудіовізуального сприйняття: проблеми та стратегії

Шановні студенти та викладачі!
Пропонуємо вам відвідати онлайн-захід, що проводиться 14 жовтяня о 14:15 стейкхолдером кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови, доктором філософії у галузі педагогічних наук Білицькою Вікторією.

Посилання на долучення:
https://us02web.zoom.us/j/84852023032?pwd=UVJ4c3BVbzJQUEVxckRFSTNXNWRSZ…
848 5202 3032
669385

-

Запрошуємо на онлайн-захід "Переклад роликів NASA"

Цікавитесь аудіовізуальним перекладом, хочете спробувати переклад субтитрів і, можливо, навіть їх озвучку?
Запрошуємо на воркшоп з перекладу науково-популярних роликів NASA для українського каналу Хмаринка Science.

-

Повна інформація ТУТ

Результати комплексного фахового випробування

До вашої уваги 

Результати комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму магістерської підготовки
«Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька»

-

Списки зарахованих з 19 вересня 2022 на перший курс за державним замовленням

До вашої уваги

списки зарахованих

з 19 вересня 2022 на перший курс за державним замовленням на основі повної загальної середньої освіти

-

Консультація з комплексного фахового випробування

Запрошуємо вас до перегляду відео-консультації до комплексного фахового випробування для вступу на освітню програму підготовки магістра "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька" за спеціальністю 035 Філологія

-

Розклад вступних комплексних фахових випробувань

 

-

З розкладом комплексних фахових випробувань можна ознайомитися за посиланням.
КФВ будуть проводитися дистанційно.

Посилання на відео-конференцію, на якій проходитиме випробування, буде внесено в електронний кабінет вступника після опрацювання заяви для участі в конкурсі за відповідною конкурсною пропозицією.

KPI school of creativity (8 серпня)

🔸 Один день. Три інтенсиви. Три спікери. І ви вже на крок ближче до своєї мети на шляху до становлення, як дослідник. Ми запросили для вас не просто теоретиків своєї справи, а справжніх професіоналів-практиків.


 

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:

-

Реєстрація електронних кабінетів для вступників до магістратури

01 серпня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття ступеня магістра, яка триватиме (https://t.me/vstup_kpi/1060) до 15 вересня. До електронного кабінету не потрібно завантажувати жодні документи у вигляді сканованих копій, туди додаються виключно номери таких документів та ваше фото. Просимо перевірити актуальність e-mail і номера телефону! 

📋 Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

ℹ️ Потрібна допомога у реєстрації кабінету? Завітайте до нашого консультаційного центру у холі 16 корпусу КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Політехнічна, 14). 
🕓 Розклад роботи консультаційного центру   

📢 Вступник на сайті | фейсбук | інстаграм | телеграм
 📖 Каталог вступника бакалавр | магістр

Особливості поселення на літній період студентів старших курсів

🔸 Нагадуємо, подовження проживання у гуртожитках на літній період було завершено 01 липня 2022. 

💭 Студмістечко КПІ в телеграм. З питаннями сюди. Успіхів!

-

Вітаємо наших бакалаврів з випуском!

Шановні випускники ОП "Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти!

Бажаємо вам успішно використовувати та примножувати здобуті в університеті знання, досягти найвищих вершин професійної майстерності, нових звершень і успіхів! Зичимо вам мирного неба у квітучій Україні, щастя й добробуту на нашій українській землі! 💙💛

Ви завжди можете розраховувати на підтримку та допомогу науково-педагогічних працівників кафедри, ми готові сприяти вашій науковій діяльності і будемо раді бачити вас у стінах Alma mater на другому (магістерському) рівні вищої освіти!

-

Прийом документів для вступу до аспірантури

Шановні випускники! Інформуємо Вас про те, що 15 липня закінчується прийом документів для вступу до аспірантури у 2022 році в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Подати документи для вступу до аспірантури можна у будь-який робочий день (з 10:00 до 16:00 кімн. 247, корп.1) або надіслати в електронному вигляді на адресу електронної пошти: aspirantura@kpi.ua / aspirantura.kpi@gmail.com.

Нагадуємо, що порядок вступу до аспірантури у 2022 році розміщено на сайті відділу аспірантури та докторантури  у розділі АСПІРАНТУРА (Вступ до аспірантури)

-

Враження студентів від навчання на кафедрі ТППНМ

Ми завжди з радістю розповідаємо вам про наші досягнення та про переваги навчання на факультеті лінгвістики в КПІ ім. Ігоря Сікорского! Сьогодні ми хочемо поділитися з вами актуальними враженнями студентів нашої кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови. Любі абітурієнти, очима здобувачів ви відкриєте для себе переваги та мотивацію вступати до нас!

ВІДЕО

-

Факультет лінгвістики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн

Цікавитесь поглибленим вивченням щонайменше двох іноземних мов?

Прагнете здобути фундаментальні та професійні знання з лінгвістики? 

Хочете дізнатися тонкощі перекладацької майстерності та виконувати усні і письмові переклади з різних тематик на високому рівні? 

🔹 Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
   •  все про спеціальність 035 та особливості кожної випускової кафедри;
   •  про стажування та навчання за кордоном;
   •  престижність та актуальність майбутньої професії;
   •  особливості цьогорічного вступу.

🔹 Ви зможете:
   •  поспілкуватися із викладачами, випускниками та студентами ФЛ;
   •  отримати відповіді на запитання.

📋 Детальніше у чаті (https://t.me/abit_flkpi) для вступників ФЛ
🕓 Коли: 11.06.2022 о 12:00
📍 Де: Zoom (https://us02web.zoom.us/j/81599066169?pwd=ZkVLV1FLSm4rNTJ2M2xORUo2ekdGd…) (ID: 815 9906 6169, Passcode: 111212)

-

Запрошуємо 4 червня на День відкритих дверей КПІАбітFest!

🔸 Під час ефіру ви:
   •  дізнаєтесь про особливості вступної кампанії 2022;
   •  розберетесь у термінах і процесі подання заяв та документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського;
   •  навчитесь обраховувати конкурсний бал та розставляти пріоритети;
   •  отримаєте рекомендації щодо написання мотиваційного листа до КПІ ім. Ігоря Сікорського.

📝 Поставити питання зможете під час прямого ефіру або у чаті (https://t.me/vstup_kpi_chat)

🕓 Коли: початок 04 червня 2022 о 11:00  
📍 Де: у Telegram (https://t.me/vstup_kpi_chat) або YouTube (https://www.youtube.com/user/kpiua

 

 

📢 Вступник на сайті (https://pk.kpi.ua/) | фейсбук (https://www.facebook.com/vstupnikkpi/) | інстаграм (https://instagram.com/abiturient_kpi) | телеграм
 (https://t.me/vstup_kpi)

🎥 Плейлист YouTube
 (https://www.youtube.com/playlist?list=PL2CUl17mdAxqVaQcQMIJsB_OHdXJ1jnJq)

💭 З питаннями сюди (http://t.me/pk_kpibot) або в телеграм-чат
 (https://t.me/vstup_kpi_chat)❤️ Ми чекаємо на вас!

-

А потім зустріч з представниками нашого факультету лінгвістики

 04.06 о 14:00

https://us02web.zoom.us/j/86546324354?pwd=U0xDT1B6c1FDNytxZ0owRkFQTGo2U…

Meeting ID: 865 4632 4354
Passcode: FL

Факультет лінгвістики запрошує всіх охочих на День відкритих дверей онлайн

🔸 Цікавитесь поглибленим  вивченням щонайменше двох іноземних мов? Прагнете здобути фундаментальні та професійні знання з лінгвістики? Хочете дізнатися тонкощі перекладацької майстерності та виконувати усні і письмові переклади з різних тематик на високому рівні? Приєднуйтесь до Дня відкритих дверей факультету лінгвістики! 

🔸 Під час зустрічі ви дізнаєтесь:
   •  все про спеціальність 035 та особливості кожної випускової кафедри;
   •  про стажування та навчання за кордоном;
   •  престижність та актуальність майбутньої професії.

🔸 Ви зможете:
   •  поспілкуватися із викладачами, випускниками та студентами ФЛ;
   •  отримати відповіді на запитання.

🕓 Коли: 07.05.2022 о 12:00 
📍 Де: Zoom (https://us02web.zoom.us/j/83415041697?pwd=T3A4aVRCcmRuSDBSRkUrVnE2RjRPd…) (ID: 834 1504 1697, Passcode: English)
 

-

Допомога від партнерів

Маємо гарні новини!

Партнерський виш КПІ, Університет прикладних наук Ангальт, прийняв 60 студентів з Києва (КПІ) та Одеси та членів їхніх родин і організував для студентів можливості для подальшого професійного розвитку. Зокрема в містечку Кьотен, де розміщений один із кампусів Університету, було впроваджено так званий „перехідний семестр“, під час якого студенти мають можливість інтенсивно вивчати німецьку та англійську мови, а також отримувати підготовку з тих спеціальностей, які вони вивчали в Україні.

За перші два тижні такого навчання 60 українок та українців отримали вже 24 години занять з німецької мови. З третього тижня в учасників перехідного семестру почалися і фахові дисципліни. Завдяки цій підготовці після перехідного семестру українці-учасники програми зможуть за бажанням продовжити навчання в Університеті Ангальт — на бакалавраті чи в магістратурі.

Дуже дякуємо партнерському вишу Університету Ангальт та всім його співробітникам, які доклали зусиль до такої потрібної зараз українцям допомоги!

-

Grammarly CompLing Summer School 2022 (Online)

Першу літню школу Grammarly з комп’ютерної лінгвістики було проведено 2018 року. Відтоді вона стала традиційною і щорічною — за останні 4 роки майже 60 лінгвістів стали її учасниками та змогли безплатно отримати базові навички з опрацювання природної мови.

 

На початку цього року було запланувано провести літню школу вп’яте. І незважаючи на те, що в нашій країні розпочалася повномасштабна війна, вирішили не відмовлятися від цих планів. Адже дуже сподіваємося, що знання, отримані під час літньої школи, зможуть допомогти учасникам у цей складний час відкрити для себе новий професійний напрям 🙏

Деталі тут

-

Громадське обговорення проєкту

Громадське обговорення

Запрошуємо вас ознайомитися та долучитися до громадського обговорення проєкту Освітньо-наукової програми «Філологія» третього (доктор філософії) рівня вищої освіти за спеціальністю 035 «Філологія».

Пропозиції, зауваження чи коментарі просимо Вас надсилати на адресу ktppamm@gmail.com або заповнити форму.

 

Канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжуються по 01.04.2022!

Шановні викладачі та студенти!

У зв’язку з триваючим правовим режимом воєнного стану в Україні та відповідно до наказу №НУ/50/2022 від 09.03.2022 –
канікули в КПІ ім. Ігоря Сікорського продовжуються по 01.04.2022!
Відповідні зміни внесено в Наказ №НУ/47/2022 «Про організацію освітнього процесу в КПІ ім. Ігоря Сікорського» від 25.02.2022 № НУ/47/2022.

-

Інтерактивна карта укриттів

На базі інтерактивної карти з адресами укриттів для населення міста Києва, що розміщена на сайті КМДА, фахівці World Data Center for Geoinformatics and Sustainable Development підготували дашборд. Він дає змогу дослідити найближчі до кожного мешканця міста укриття в заданому радіусі, сформувати перелік найближчих укриттів за різним типом, доступністю, наявністю пандусів тощо.

-

На дашборді можна досліджувати територію у режимі топографічної карти, карти OSM і космічного знімка, вимірювати відстані між об’єктами, фільтрувати укриття за районами та власниками.

Рекомендуємо заздалегідь ознайомитися з найближчими укриттями й спланувати шляхи доступу до них. Проте розробники дашборда щиро сподіваються, що ситуації, яка потребуватиме використання цього застосунку, вдасться запобігти.

📋 Ознайомитися з дашбордом можна за посиланням

Інформація для абітурієнтів

Якщо ви все ще думаєте, куди вступати - тоді вам до нас!

-

Захід для вступників на факультет лінгвістики буде проходити у зручному для вас форматі - онлайн!

Просто долучайтесь до нашої відео-конференції та дізнавайтесь найважливіше!

Ви зможете отримати відповіді на всі питання, що цікавили вас до цього часу!

 

Вже завтра! 12 лютого о 15:00 за посиланням:
https://us06web.zoom.us/j/4497890974?pwd=RG9mT0VvcXY5dzBzcldSMjRhZkN3Zz…;
Meeting ID: 449 789 0974 
Passcode: 529705

Також ви маєте унікальну можливість дізнатися з досвіду запрошених студентів, викладачів та випускників університету, як можна себе реалізувати під час та після закінчення навчання в різних сферах діяльності, а також задати питання заступнику голови приймальної комісії Валерію Можаровському та долучитися до екскурсійної програми.

 

Коли: 12.02.2022 о 12:00
Де: – офлайн: Центр інноваційного підприємництва (корпус 6 КПІ ім. Ігоря Сікорського, вхід біля танку), – онлайн: на YouTube та в Telegram.

Детальна інформація - тут!

Стипендії на наукові візити до Австрії

-

🔹 Це можливість поїхати до Австрії, щоб протягом декількох місяців працювати над дослідженням для своєї дипломної роботи під наглядом викладача місцевого ЗВО. Візит триватиме від одного до чотирьох місяців і розпочнеться не раніше липня 2022 року. Програмою опікується Фонд стипендій Австрійської Республіки. 

🔹 Це стипендія для:
   •  бакалаврів, магістрів та аспірантів до 35 років; 
   •  докторантів до 40 років;

Порядок дій в умовах загрози надзвичайної ситуації

Для доведення інформації лунає звучання електросирени — попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ!» (тривалість звучання 3–5 хв).

На території кампуса попереджувальний сигнал здійснюється електросиреною (навч. корпус №1) й дублюється гучномовцями на вул. Політехнічній і Площі знань.

Після цього транслюцюються екстрені повідомлення про надзвичайну ситуацію.

123

Урочисте вручення документів про вищу освіту

14

27 січня 2022 року  о 13-00

відбудеться урочисте вручення документів про вищу освіту випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету лінгвістики
 

 

Запрошуємо долучитися випускників другого (магістерського) рівня вищої освіти, кураторів, завідувачів випускових кафедр та гарантів освітніх програм за посиланням на Zoom зустріч:

https://us02web.zoom.us/j/2573757786?pwd=blpQV2RMak1iMHh1eFlLaE44ZmtMdz09

Ідентифікатор конференції: 257 375 7786

ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З ДИСЦИПЛІНИ «НІМЕЦЬКА МОВА» 2022

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З ДИСЦИПЛІНИ «НІМЕЦЬКА МОВА» 2022!

-

 

Вашій увазі пропонуються:

ІНФОЛИСТ

РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА 

Вітаємо студенток-переможниць КТППНМ І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вітаємо переможниць І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році!!!!

В секції "Германські мови (англійська, німецька)" перемогу здобула студентка першого курсу другого рівня вищої освіти Весельська Рената Вікторівна.

В секції "Переклад" перемогла студентка 4 курсу Корженевська Катерина Сергіївна.

-

Цікавий погляд на цікаві теми

Чи можливий перехід українського алфавіту з кирилиці на латиницю?

Які переваги має сучасна молодь при вивченні іноземних мов?

На ці та інші питання відповідає доцент нашої кафедри, кандидат філологічних наук, пані Олена БЕЗЗУБОВА, у програмі «Лінія Правди» на Інформаційному Радіо Прямий ФМ, в інтерв'ю, що було організавано за ініціативи нашої неймовірно активної, соціально ангажованої студентки групи ЛН-01 Вікторії КІМ.
Вдалого та натхненного перегляду вам!

4

Відео можна переглянути ТУТ

До уваги магістрантів!

До вашої уваги – навчальний посібник для здобувачів ступеня магістра за спеціальністю 035 «Філологія» КПІ ім. Ігоря Сікорського “Магістерська дисертація: Вимоги та рекомендації до підготовки і захисту”, укладачі: С. В. Федоренко, О. П. Демиденко, Ю. В. Шаранова.

«Роль культурного інтелекту в освітніх практиках викладання іноземної мови у вищій школі»

Шановні аспіранти, магістри, викладачі та всі охочі!

-

Семінар організовано за ініціативи кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови  КПІ ім. Ігоря Сікорського у межах реалізації освітньо-наукової програми «Філологія» підготовки докторів філософії за спеціальністю 035 Філологія.   

Fun mit Deutsch Online-Workshop für Studierende

Для всіх-всіх, хто вивчає німецьку мову і втомився від стандартних уроків та пар - не проґавте свого щастя! Цікавенний майстер-клас та поради, як цікаво та весело вчитись!

 

-

Коли: субота 11.12.2021 12.00 - 13.30

Де: платформа Zoom

Реєструйся негайно: https://forms.gle/U2SbBd51BbM82Eqh7 до 10.12.21 включно!

Деталі читай тут

Fun mit Deutsch Online-Workshop für DeutschlehrerІnnen

Увага! Для всіх небайдужих викладачів німецької мови! Якщо ви хочете, щоб ваші пари, уроки, заняття були цікавими, натхненними, мотивуючими та захоплюючими, то вам сюди! Неймовірний онлайн-захід, що проводить DAAD разом з кафедрою ТППНМ для всіх охочих!

-

Коли: субота, 11.12.2021

Де: платформа Zoom

Як: https://forms.gle/Rn2x7zuySTJp7DXs7 (реєстрація до 10.12.21 включно)

Інфолист

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом

-

ВІЛ залишається серйозною проблемою охорони здоров’я, яка вражає мільйони людей у всьому світі.

Хоча за останні десятиліття ми досягли значного прогресу, важливі глобальні цілі на 2020 рік не були досягнуті.

Статистика за минулий рік показує, що:

• приблизно 37 700 000 людей живуть з ВІЛ. •

680 000 людей померло від причин, пов’язаних із ВІЛ. • 1 500 000 людей було інфіковано.

Публікація у збірнику наукових праць (категорія «Б»)

-

Науковий збірник «Актуальні питання гуманітарних наук: міжвузівський збірник наукових праць молодих вчених Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (категорія «Б») засновано у 2012 р. Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка.

Інфолист

 

«Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія» оголошує набір наукових статей

-

Оголошується набір наукових статей до № 52 фахового наукового журналу «Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Філологія».

Інфолист

 

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

-

"Цьогорічне гасло всеукраїнського радіодиктанту – "Нас багато, ми різні, нас всіх об’єднує спільна мета". 

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 9:00.

У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.

 

Розпорядження та запрошення додається.

Зареєструватись можна за посиланням.

«MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS»

-

Запрошуємо Вас взяти участь у

VI Міжнародній науково-практичній конференції

«MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS»

яка пройде 21-23 листопада 2021 р.

у м. Берлін, Німеччина

Набір до хорової капели КПІ

Колектив Народної академічної хорової капели запрошує всіх охочих стати частиною їхньої творчої команди.

⏰ Репетиції проходять щовівторка й щочетверга о 18:30 у Великій хімічній аудиторії 4-го корпусу КПІ.

☎️ Телефон: 063 396 10 30

Соцмережі:

-

Режим проведення освітнього процесу з 25 жовтня 2021 року

З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, відповідно до рішення Адміністративної ради КПІ ім. Ігоря Сікорського від 21.10.2021, враховуючи погіршення епідеміологічної ситуації та з урахуванням листа Міністерства освіти і науки України №1/9-558 від 21.10.2021:

🔹 усі форми навчання з 25.10.2021 до 15.11.2021 у КПІ перевести в дистанційний режим (для здобувачів вищої освіти, а також слухачів курсів підвищення кваліфікації, підготовчого відділення і доуніверситетської підготовки);

-

Стипендія на навчання в Нідерландах

🌍 Де: Нідерланди
📅 Коли: 2021-2022
💶 Витрати та компенсації: покриває навчання та проживання, детальніше за посиланням
👨🏻‍🎓 Вимоги: відповідати вимогам університету та вступити до нього, знання англійської, детальніше за посиланням
⏰ Дедлайн: 01.12.2021
📄 Детальніше: https://bit.ly/3aqtUrO

 

-

Оплачуване стажування в інституціях ЄС

Давно мрієш потрапити у саме серце Європейського Союзу 🇪🇺 та дізнатись, як воно насправді – здійснювати управління 27 країнами?🧐 Хочеш побачити Європейський Парламент та Європейську Комісію не тільки на фотографіях?🤩

-

Наукова лекція „31 рік німецької єдності"

„31 рік німецької єдності  – оцінки та судження з точки зору соціології“

Час: 2 листопада 2021 р., 19.00

Місце: Великий конференц-зал Національної академії наук України, м. Київ, вул. Володимирська 55.

Доповідач: Проф. д-р Франк Еттріх (Університет м. Ерфурт)

Подробиці тут

-

Академічна мобільність: особистий досвід –мотивація

Раді запросити всіх зацікавлених студентів факультету лінгвістики на зустріч, що відбудеться 27 вересня о 14:15 в 115 аудиторія 7 корпусу та матиме на меті деталізувати можливості академічної мобільності в Німеччину. Студентка 4 курсу Марія Луценко та доцентка кафедри Дзикович Ольга поділяться своїм досвідом академічної мобільності, розкриваючи тонкощі та лайфхаки, говорячі відверто про плюси та мінуси навчання за кордоном. Приходьте - буде корисно!
 

-

ÜBERSETZEN zeitgemäss UNTERRICHTEN

Запрошуємо ВСІХ охочих на вебінар, що відбудеться 30.09.2021 на платформі Zoom та матиме на меті познайомити виклдачів перекладу з якісними та сучасними підходам у навчанні.
Реєстрація та подробиці тут

 

-

Сприяння працевлаштуванню та професійному розвитку студентів

-

Шановні колеги! Сьогодні (20.09) о 12.20 до студентів 4 курсу на онлайн-заняття завітають стейкхолдери Олександра Базарник (директор освітньої агенції Startstudy, Німецьке представництво) та Анна Яковенко (старший викладач курсів німецької мови в освітній агенції StartStudy). Тема зустрічі: "Сприяння працевлаштуванню та професійному розвитку студентів".
Посилання на зустріч:  Join Zoom Meeting

Якісна освіти докторів філософії на КТППНМ

Мета освітньої програми PhD – підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного, інтегрованого у європейський та світовий науково-освітній простір фахівців ступеня доктора філософії з філології, здатних до самостійної науково-дослідної, науково-інноваційної, організаційно-управлінської, перекладацької та педагогічної діяльності в галузі гуманітарних наук за спеціальністю 035 «Філологія» у закладах вищої освіти.

-

Запорукою успіху забезпечення якісної освіти докторів філософії є професорсько-викладацький склад, сучасні технології у навчанні, новітні пріоритети  та матеріально-технічна база факультету лінгвістики та кафедри ТППНМ зокрема.

Ура, ми знову в аудиторії!

-

Шановні наші студенти! Ми раді вітати вас наживо в аудиторіях! 🥰

Бажаємо, щоб це тривало якнайдовше і просимо у вас терпіння, допоки ми зможемо організувати змішаний режим навчання бездоганно!

Ваше здоров'я, комфорт та якісна освіта - наші безсумнівні пріоритети!

До уваги студентів-першокурсників технічних факультетів!!!

Шановні першокурсники!
Якщо Ви бажаєте вивчати німецьку мову як основну іноземну - ми просимо Вас заповнити форму для формування груп. Згодом Ви отримаєте від нас всю необхідну інформацію.

European Association for the Education of Adults » Tool: I want to learn  German (Ich-will-Deutsch-lernen.de)

Вітаємо колегу з днем народження!

-

Радісно, сонячно та щиро вітаємо нашу шановну колегу, доцентку кафедри, Наталію Олегівну Моісєєву з днем народження! Наталія Олегівна - це добра, працелюбна, відповідальна і безперечно чарівна жінка, з якою нам пощастило працювати кожен день пліч-о-пліч!

Бажаємо від усього нашого дружного колективу успіху у всіх життєвих сферах, гармонійних стосунків у родині, жіночого щастя, особистісного зростання, здійснення найзаповітніших бажань і відсутності перешкод на шляху до важливих звершень!

Запрошуємо на вебінари від Clarivate у липні

-

Доброго дня,

Літо, відпустки, тому у липні розглянемо лише дві теми, кожну у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex.
6 липня на численні прохання про авторські ідентифікатори та їх застосування для звітності, а 8 липня нову версію Journals Citation Report, який вийшов 30 червня.

Консультація щодо вступу в магістратуру

Шановні вступники в магістратуру кафедри ТППНМ ФЛ!

1 липня о 10:00 відбудеться консультація щодо вступу!

Якщо ти не навчався у нас на бакалавраті - тобі потрібна додаткова реєстрація за посиланням.

Напередодні всі зацікавлені отримають посилання на онлайн-консультацію в Zoom.

-

Реєстрація для участі у вступних іспитах

-

Реєстрація для участі у вступних іспитах для вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського на основі повної загальної середньої освіти буде тривати з 17 до 30 червня на сайті https://anketa.kpi.ua.

Деталі за посиланням

Результати комплексного випускного екзамену гр. ЛН-71 ФЛ

Дорогі наші випускники (тепер ви можете носити це звання по праву)! 
Вітаємо вас з успішним складанням випускного іспиту!

-

Переглянути результати ви можете за цим посиланням :-) 

Випускний екзамен

-

16.06.2021 о 9:00 на кафедрі ТППНМ за допомогою платформи Moodle та системної програми для дистанційного навчання Zoom відбудеться випускний екзамен в онлайновому режимі.

Всі інструкції та посилання здобувачі отримають через відповідальних осіб та куратора.

Публікація у зарубіжному науковому журналі

 

1

 

 

Електронна версія журналу буде розміщена на офіційному сайті за посиланням.

На розгляд до публікації в журналі приймаються статті на актуальну тему в галузі філології, що містять результати глибокого наукового дослідження, новизну і обґрунтування наукових висновків відповідних поставленій меті статті, які ніколи не друкувалися раніше.

Subscribe to