Skip to main content

KPI school of creativity (8 серпня)

🔸 Один день. Три інтенсиви. Три спікери. І ви вже на крок ближче до своєї мети на шляху до становлення, як дослідник. Ми запросили для вас не просто теоретиків своєї справи, а справжніх професіоналів-практиків.


 

🔸 Отже, знайомтеся зі спікерами:
   •  Ігор ВЛАДИМИРСЬКИЙ – в.о. директора ІМЗ ім. Є.О. Патона. Кращого ніж власний досвід не існує. Ігор Анатолійович пройшов тернистий шлях реалізації наукових проектів, починаючи зі студентської лави і до здобуття ступеня доктора наук. 
   •  Ольга ДЕМИДЕНКО – керівниця відділу академічної мобільності. Ольга Павлівна точно знає, як підібрати міжнародний проєкт, у чому його особливості, та на які категорії він поширюється. Вона розповість про всі підводні камені, що можуть спіткати вас під час подання заявок на участь та безпосередньої реалізації наукових і соціальних проєктів; 
   •  Любов ПІДЛІСНА – заслужений діяч мистецтв, завідувач кафедри сценічної мови КТУТКТ ім. І.К. Карпенка-Карого. Класний науковий проєкт, але маєш труднощі з його представленням широкому загалу? Тоді тобі варто познайомитися з нашим спікером, яка поділиться своїм досвідом та лайфхаками, як спілкуватися з публікою, а головне, як не залишити байдужого до твоєї тези будь-якого слухача.

📝 Нагадуємо, для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися. Поспіши, кількість місць обмежена! Реєстрація передбачує участь у всіх тренінгах, лекціях та воркшопах школи протягом 5 днів. 

🕓 Коли: 8 серпня 2022
📍 Де: Центр Консолідації Студентів, вул. Борщагівська, 144а, 2-й поверх, будівля між 19 та 20 гуртожитками, вхід зі сторони трамвая. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

-