Skip to main content

Літня школа

З метою формування у студентів інтересу до професії перекладача та актуального уявлення про неї у 2019 році на кафедрі теорії, практики та перекладу була проведена

Літня школа перекладу

Вона має профорієнтаційний характер і присвячена сучасним проблемам перекладу: переклад з допомогою спеціального програмного забезпечення, реалії роботи письмового та усного перекладача, забезпечення якості перекладу, машинний переклад, його місце в сучасному світі перекладу, постредагування машинного перекладу, особисті якості, необхідні для перекладача та ін.

На школі проводяться зустрічі та воркшопи з фахівцями у галузі письмового та усного перекладу. Участь у школі беруть студенти-перекладачі з Факультету лінгвістики КПІ ім. І. Сікорського та інших вузів України.

Захід проходить за фінансової підтримки Німецької академічної служби обмінів (DAAD) та за організаційної підтримки перекладацької компанії Translatel.

Організаторами від КТППНМ є к.філол. н., доцент Івашкевич Леся Сергіївна, лектор Німецької академічної служби обмінів Аня Ланге, к.філол. н., доцент Беззубова Олена Олександрівна,  к.філол. н., доцент Туришева Оксана Олегівна,  к.філол. н., доцент Дзикович Ольга Володимирівна.

Весь фото-звіт ТУТ!

 

ЛШП 2020 чекає на вас! Інформація тут і тут