ІІІ рівень (доктор філософії) спеціальність 035

Майбутні доктори філософії, які навчатимуться за програмою 035 Філологія, займатимуться дослідженням мови, літератури, культури та багатьох інших аспектів гуманітарних знань.

Перспективи для майбутніх докторів філософії у філології безмежні. Ви зможете працювати в академічних установах, дослідницьких центрах, а також в галузі освіти, медіа, культурного менеджменту та інших сферах. Ви досліджуватимете мову, її еволюцію, структуру та функції, аналізу текстів і контекстів тощо.

Освітня програма 035 Філологія відкриває двері до захоплюючого світу наукових досліджень, де майбутні доктори філософії зможуть розвивати свої здібності та зробити вагомий внесок у розвиток гуманітарних наук.

Усю актуальну офіційну інформацію ви знайдете на сайті ВІДДІЛУ АСПІРАНТУРИ КПІ ІМ.ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО.

1. 035 Філологія

Освітньо-наукова програма третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Філологія.

2. 011 Освітні, педагогічні науки

Освітньо-наукова програма третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти

Сучасні науково-педагогічні студії.

Сертифікат про акредитацію освітньої програми 035 Філологія.

ПРОГРАМИ ВСТУПНИХ ІСПИТІВ:

1. Програма вступного іспиту із спеціальності для вступу на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії "Філологія" за спеціальністю 035 Філологія

2. Програма додаткового вступного випробування із спеціальності для вступу на освітньо-наукову програму підготовки доктора філософії "Філологія" за спеціальністю 035 Філологія

3. Програма вступного випробування з іноземної мови для вступу на освітньо-наукові програми підготовки доктора філософії всі спеціальності, крім 011 Освітні, педагогічні науки та 035 Філологія

4. Програма вступного випробування з іноземної мови для вступу на освітньо-наукові програми підготовки доктора філософії всі спеціальності, крім 011 Освітні, педагогічні науки та 035 Філологія (ENGLISH VERSION)

5. Програма вступного іспиту з німецької мови для вступу на освітньо-наукові програми підготовки доктора філософії "Філологія",  "Сучасні науково-педагогічні студії" за спеціальностями 035 Філологія, 011 Освітні, педагогічні науки

.

Контакти відбіркової комісії факультету лінгвістики:

vk.fl@lll.kpi.ua

Телефон гарячої лінії: +38 (093) 120 4635