Студентський гурток соціогуманітарного спрямування

27 травня 2020 наказом першого проректора КПІ ім. Ігоря Сікорського було створено студентський гурток соціогуманітарного спрямування „Grammatik der deutschen Gegenwartssprache“. Імпульсом до оновлення попереднього формату гуртка «Актуальні проблеми синтаксису сучасної німецької мови...» стали запити здобувачів щодо розширення меж науково-пізнавальної діяльності, а також оптимізація та актуалізація гурткової діяльності з боку ЗВО.

Для чого було створено Гурток?

1. показати студенту, що наука може бути цікавою і може приносити користь суспільству
  2. мотивувати студентство до активної та продуктивної наукової діяльності
  3. нівелювати негативну асоціацію поняття «наукова діяльність» з монотонною та нецікавою роботою

Що ми робимо в межах Гуртка?

Окрім традиційних форм співпраці в межах гуртка, а саме проведення регулярних засідань у форматі семінарів, круглих столів тощо, підготовки до участі в конференціях, конкурсах та олімпіадах, студентам пропонується участь у міжнародних проектах, організованих Німецькою службою академічних обмінів. Також члени гуртка охоче долучаються до перекладацьких ініціатив і профорієнтаційних заходів кафедри. А ще ми регулярно публікуємо наші наукові здобутки у збірниках тез конференцій та фахових наукових виданнях України.

Хто може стати членом Гуртка?

Членом гуртка може стати кожен, хто цікавиться наукою і хоче долучитися до команди однодумців.

Незмінним керівником гуртка є його засновниця канд. філол. наук, доцент кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови Туришева Оксана Олегівна.