Літня школа

Літня школа перекладу

Вона має профорієнтаційний характер і присвячена сучасним проблемам перекладу: переклад з допомогою спеціального програмного забезпечення, реалії роботи письмового та усного перекладача, забезпечення якості перекладу, машинний переклад, його місце в сучасному світі перекладу, постредагування машинного перекладу, особисті якості, необхідні для перекладача та ін.

На школі проводяться зустрічі та воркшопи з фахівцями у галузі письмового та усного перекладу. Участь у школі беруть студенти-перекладачі з Факультету лінгвістики КПІ ім. І. Сікорського та інших вузів України.

Захід проходить за фінансової підтримки Німецької академічної служби обмінів (DAAD) та за організаційної підтримки перекладацької компанії Translatel.

Співорганізатором від КТППНМ є к.філол. н., доцент Івашкевич Леся Сергіївна.

Весь фото-звіт ТУТ!

ЛШП чекає на вас! Інформація тут і тут