Навчальна робота

Навчальна робота зі студентами

Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови забезпечує широкий спектр можливостей для розвитку професійних навичок перекладача. Шляхом проведення семінарів, воркшопів та вебінарів кафедра надає студентам можливість поглиблено зануритися в світ теоретичних знань в галузі перекладознавства та вдосконалювати свої практичні навички.

Однією з унікальних можливостей, що надаються студентам, є отримання сертифікату програми перекладу SDL Trados. Цей сертифікат не лише підтверджує їхні навички в роботі з високотехнологічними інструментами, а й відкриває додаткові можливості для професійного розвитку та успішної кар'єри в сфері перекладу.

1. Вебінар із Владиславом Дем’яновим на тему «Що вас чекає в технічному перекладі».

2. Семінар  на тему «Термінологія і особистість перекладача на семінарі з психосоматики». Доповідачі: Вероніка Галичина, Олекса Бабанський.

3. Вебінар «Software localization. Adapting software products to the language, culture and preferences of the consumer market». Доповідач: професорка, докторка університету прикладних наук Анхальт Ута Зеєвальд-Хеег.

4. Консультація щодо комплексного фахового випробування зі спеціальності 035 «Філологія».

5. Онлайн-зустріч із кіно-перекладачем Олегом Колесніковим.

6. Онлайн-лекція з аудіовізуального перекладу з професором Хорхе Діасом Сінтесом.

7. Регулярні вирази для перекладачів із Лесею Івашкевич та Владиславом Дем'яновим.