Вступ до магістратури

Якщо ти після одержання диплому «бакалавра» або «магістра» хочеш продовжити навчання

за спеціальністю 035 Філологія (ІІ освітній рівень),

то можеш вступити на факультет лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури.

Здобувати цей рівень вищої освіти (рівень магістра) на кафедрі ТППНМ можна за програмою:

Германські мови та літератури (переклад включно), перша – німецька (форма навчання – денна)

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці (денна форма навчання)

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовленням чи за кошти фізичних та / або юридичних осіб, тобі потрібно обов’язково скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), який цьогоріч складається з двох частин – іноземної мови за вибором вступника (англійська, німецька, французька або іспанська) та тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення (спробувати свої сили можна ТУТ).

Для складання ЄВІ потрібно

зареєструватись з 08 травня до 31 травня (до 18.00)

та з 26 червня серпня до 18 липня скласти його.

Для вступу на цю спеціальність, окрім ЄВІ, треба здати фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист.

ОТЖЕ, після складання ЄВІ, для вступу тобі потрібно:

• За державним замовленням: фахове вступне випробування + мотиваційний лист
  • За кошти та/або юридичних осіб: фахове вступне випробування + мотиваційний лист

Мінімальний конкурсний бал для вступу за державним замовленням – 130.

Мінімальний конкурсний бал для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб – 100.

Детальна інформація про вступ у магістратуру 2023 році

на сайті Приймальної комісії

КЛЮЧОВІ ДАТИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2023

Для конкурсного відбору на основі здобутого ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) конкурсний бал розраховується за формулою:

КБ = 0,2*П1+0,2*П2+0,6*П3

де П1 – оцінка тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ,

П2 – оцінка тесту з іноземної мови ЄВІ,

П3 – оцінка з ЄФВВ або фахового іспиту.

ПРОГРАМА КОМПЛЕКСНОГО ФАХОВОГО ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ДРУГОЇ ВИЩОЇ ОСВІТИ

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ КОМПЛЕКСНИХ ФАХОВИХ ВИПРОБУВАНЬ

Шановні вступники до магістратури!

Якщо у вас виникають питання стосовно вступу та вступного фахового випробування, ви можете проконсультуватися у відповідальних осіб.

Відповідальна за вступ до магістратури,

кафедра ТППНМ:

Туришева Оксана Олегівна