Профорієнтаційна робота

Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови проводить активну роботу із закладами середньої освіти з профорієнтаційною метою.

Ми завжди раді провести зустріч із старшокласниками у Вашому закладі середньої освіти, під час якої учні зможуть дізнатися про:

• умови вступу на факультет лінгвістики та вартість навчання;
  • перелік обов’язкових дисциплін та дисциплін вільного вибору студентів, які викладаються в рамках реалізації освітньої програми;
  • можливості індивідуальної освітньої траєкторії;
  • форми і методи навчання та викладання;
  • рейтингову систему оцінювання результатів навчання студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  • студентське самоврядування;
  • дозвілля студентів;
  • придатність  до працевлаштування;
  • програми міжнародної академічної мобільності тощо.

Пропонуємо переглянути актуальне відео від наших нинішніх студентів, я якому вони діляться своїми враженнями про навчання на нашій кафедрі

З будь-яких питань ви можете звертатись до гарантів освітніх програм
Лазебної Олени Анатоліївни (0964548484) та Туришевої Оксани Олегівни (0688113761)

Якщо Ви зацікавлені у таких заходах та у профорієнтаційній роботі, напишіть нам:  kafedra2009@ukr.net або зателефонуйте: (044) 204-83-11.

Ми обговоримо формат зустрічі з учнями Вашої школи / ліцею / гімназії!