Семінар-практикум для педагогічних працівників «Сучасні аспекти організації роботи за дослідницько-експериментальним напрямом позашкільної освіти: програмно-методичне забезпечення наукового відділення філології»

26 вересня 2024 року професорка кафедри ТПП німецької мови, докт. філол. наук Світлана Мар’янівна Іваненко і доцентка кафедри ТПП німецької мови, канд. філол. наук Ірина Анатоліївна Гаман були спікерками на семінарі-практикумі для педагогічних працівників «Сучасні аспекти організації роботи за дослідницько-експериментальним напрямом позашкільної освіти: програмно-методичне забезпечення наукового відділення філології».

Захід був спрямований на обмін практичним досвідом і вдосконалення підходів до роботи з талановитими учнями, що прагнуть глибше зануритися у наукові дослідження. Світлана Іваненко розповіла про засади підготовки учнів – членів МАН України для участі у випробуваннях Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, а Ірина Гаман зосередила увагу на тонкощах співпраці між учнями та їхніми наставниками, підкресливши важливість правильного вибору теми дослідження та уникнення типових помилок.

Участь у подібних заходах сприяє не лише покращенню професійної майстерності педагогів, але й допомагає створити умови для розвитку нового покоління дослідників, здатних мислити критично, аналізувати та відкривати нові горизонти в науці​.

Іра