Павловська Любов Іванівна

ПАВЛОВСЬКА ЛЮБОВ ІВАНІВНА

Старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови

Павловська Любов Іванівна

Закінчила Київський державний педагогічний  інститут іноземних мов,кваліфікація вчителя німецької мови.

З 1993 року працює на кафедрі  теорії , практики та перекладу  німецької мови факультетулінгвістики.

Контакти:(044)204-83-11, pavlovska7@ukr.net

Сторінка викладача на intellect.kpi.ua https://ktppnm.kpi.ua/node/523

Профіль Google Scholar https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=UCz1ITQAAAAJ

Друга німецька мова (практичний курс). Рівень: середній

Друга німецька мова (практичний курс). Рівень: рубіжний

Вступ до загальнотехнічної німецької мови.

Німецька мова загальнотехнічного спрямування.

Наукові інтереси:  перекладознавство, країнознавство, дидактичні методи викладання іноземних мов.

Публікації (основні):

1. Сереброва Л. М.,  Павловська Л.І.  Derdeutsche Artikel im Kontext: theoretische und praktische Interpretationen. // Вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Серія: Філологія. Педагогіка: Зб. н. праць. – Київ, 2015. - № 6. – 100 с.  С. 85-89

2. Павловська Л. І. Фактори впливу на сучасний розвиток німецької мови // Науковийвісник Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Серія: Філологічні науки (мовознавство) : зб. наук.праць. – Дрогобич, 2019. № 12. – 246 с.С. 160-163

3. Павловська Л.І. Тексти про професійну діяльність майстрів, як одне з явищ німецькомовної культури  // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія : Германістика та міжкультурна комунікація (Херсонський державний університет) / Херсон: ХДУ, 2019; Випуск № 1. С. 316-321

4. Дабагян І. М., Павловська Л. І Сучасна молодіжна політика в Європі (на прикладі Німеччини) // Науковий журнал Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського. Серія: Філологія. Соціальні комунікації. Київ: Видавництво Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського, 2019. Том 30 (69) №2. C. 140-145.

5. Павловська Л.І. Почесні професійні звання в Німеччині – перекладацький та виховний аспекти (на прикладі звань «Meister“ та «Oberingenieur») // Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Перекладознавство та міжкультурна комунікація» (Херсонський державний університет) / Херсон: ХДУ, 2018. Випуск  №2. С. 103-106

Німецька мова професійного спрямування  BerufsbezogenesDeutschНавчальний посібник для студентів спеціальностей 153 «Мікро- та наносистемна техніка», 171 «Електроніка», 172 «Телекомунікації та радіотехніка».  Лисенко Г.Л., Котвицька В.А., Лазебна О.А.,  Павловська  Л.І., 2019. 100 с. (навчальний посібник) Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Свідоцтво про державну реєстрацію: серія ДК№5354 від 25.05.2017р.

1. Курс "Комп'ютерна грамотність викладача" в Навчально-методичному комплексі "Інститут післядипломної освіти НТУУ"КПІ",  свідоцтво 12СПВ 026907,2014р.
  2. Стажування на кафедрі німецької мови Київського національного університету ім. В. Гетьмана «Використання мультимедійних технологій та web-ресурсів у навчальному процесі для дисципліни «Німецька мова» з 18.09.2019  по 25.10.2019 р.

1. Конкурс на кращий переклад віршів німецьких авторів.
  2. Позаудиторна  робота зі студентами - екскурсія в музей Чорнобиля.