«НАУКА ХХІ СТОЛІТТЯ: ВИКЛИКИ, ПРІОРИТЕТИ, ПЕРСПЕКТИВИ ДОСЛІДЖЕНЬ»

22 березня 2017 року на базі випускових кафедр факультету лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» за адресою 03056, м. Київ, просп. Перемоги, 37, корпус 7, аудиторія 115 було проведено Всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію «Наука ХХІ століття: виклики, пріоритети, перспективи досліджень» (“Science of the XXI century: pressures, priorities, research perspectives”) відповідно до наказу ректора № 1-88 від 15 березня 2017 року.

У конференції взяли участь 190 учасників з провідних вищих навчальних закладів України, зокрема: студенти з Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Національного Авіаційного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». До конференції також запрошено лектора Німецької академічної служби обмінів, викладача спільного німецько-українського факультету машинобудування, викладача кафедри теорії практики та перекладу німецької мови факультету лінгвістики Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Аню Ланґе.

Читати звіт повністю...

Перегляд фотозвіту