Інформація щодо мовної підготовки студентів (для всіх, крім студентів факультету лінгвістики

Студентам 1 курсу бакалаврату/магістратури:
Якщо ви вивчали німецьку мову як основну та плануєте вивчати її в університеті – вам необхідно за розкладом відвідати пару з іноземної мови, повідомити викладача іноземної мови про обрання німецької мови та зареєструватися через Google форму. За вказаними контактами з вами зв'яжеться викладач німецької мови і запропонує пройти тестування для визначення рівня володіння німецькою мовою.
Увага! Групи з вивчення німецької мови формуються до 15 вересня 2024!

Додатково
За бажанням студенти можуть змінити обрану іноземну мову – переведення здобувачів бакалаврського рівня між дисциплінами з вивчення іноземної мови (зміна мови) здійснюється в канікулярний період між 2 і 3 курсом. Порядок переведення та зразки заяв можна знайти за посиланням.

Здобувачам магістерського рівня пропонується вивчати німецьку мову, якщо вони її вивчали на бакалаврському рівні або за наявності міжнародного сертифіката, сертифіката мовних курсів із зазначенням рівня володіння німецькою мовою не нижче рівня В2.