10 травня 2024 р. на ФЛ відбулась Міжнародна мультидисциплінарна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих учених "Світ науки та світ у науці: пріоритети і перспективи сучасних досліджень".

З вітальним словом до учасників заходу звернулися декан факультету З.М. Корнєва, зав. каф. ТПП німецької мови О.А. Лазебна, в.о. зав. каф. ТПП французької мови Ж.В. Буць, в.о. зав. каф. ТПП англійської мови І.М. Борбенчук.

На пленарному засіданні з доповіддю на тему "Landeskunde als Kulturstudien und das Konzept der Erinnerungsorte" виступив лектор Німецької служби академічних обмінів і викладач кафедри ТПП німецької мови Michael Kleineberg.

Під час секційних засідань було заслухано доповіді викладачів факультету та здобувачів різних рівнів вищої освіти. Цікаві та інформативні виступи доповідачів заохотили присутніх до жвавого й результативного наукового спілкування.

ppp