ЛІТНЯ ШКОЛА ПЕРЕКЛАДУ 2024

🔉Як співорганізатор ЛШП, Кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує студентів з усієї країни на цьогорічну школу. У фокусі  - термінологія в розрізі покращення якості лінгвістичних послуг.

🙂 Учасники ЛШП-2024 матимуть змогу:

- поспілкуватися з провідними європейськими фахівцями в галузі менеджменту термінології;

- пройти всі етапи виконання перекладацького проєкту – отримання замовлення, розрахунок вартості, розподіл завдань у команді і розподіл часу, спілкування з клієнтом, власне виконання перекладу та його редагування, перевірка якості та зрештою надання готового перекладу клієнту та (поки що симульованої) оплати;

- навчитися укладати термбази та користуватися ними в процесі перекладу;

- попрацювати в хмарній версії одного з найбільших САТ-інструментів – RWS Trados Studio 2022 та скористатися його ресурсами для менеджменту термінології.

Прийом заявок триватиме до 2 червня, результати відбору ми оголосимо 9 червня електронною поштою.

Участь у школі безкоштовна.

‼️Учасниками ЛШП-2024 можуть стати студенти перекладацьких програм українських ЗВО, які зареєструвались та успішно виконали тестове завдання.

Технічні умови: можливість брати участь у всіх без винятку заходах ЛШП з увімкненою камерою, володіння англійською мовою на рівні B2 або вище, можливість під час школи працювати за комп'ютером, який відповідає вимогам для встановлення Trados Studio 2022 (перевірити тут). Виконання щоденних завдань під час школи займатиме близько 8 годин, тож розраховуйте свій час, сумістити ЛШП з роботою чи іншими справами найімовірніше не вдасться.

Важливо: після проходження відбору учасникам ЛШП потрібно буде присвятити до 5 годин часу на встановлення потрібного для проєкту програмного забезпечення та проходження невеликого тренінгу по роботі з ним.

📄Перейти до реєстраційної форми з подальшими вказівками - тисни тут.

🔗ЛШП проводиться за організації компанії Translatel Ltd, кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка і кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови КПІ ім. Ігоря Сікорського.

До зустрічі на ЛШП-2024! 🩵☀️

лшп