Запрошуємо на День відкритих дверей КПІАбітFest 18 травня 2024 офлайн!

Запрошуємо провести вихідний день у компанії представників факультетів/НН інститутів та студентів  КПІ ім. Ігоря Сікорського, і звичайно, з нашими запрошеними спікерами. У вас буде чудова можливість поставити питання та ознайомитися з можливостями університету.

Час та теми доповідей спікерів КПІАбітFest:

11:00 – Вітальне слово – Жученко Олексій, проректор з науково-педагогічної роботи

11:10 – "Твій. Майбутній. Університет" – Дзикович Ольга, директор департаменту навчально-виховної роботи

11:30 – «Що потрібно знати вступнику до КПІ в 2024 році?» – Данілін Олександр, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Під час КПІАбітFest запрошуємо вас відвідати наші екскурсії Кампусом, які відбудуться о 10:00 та 14:00. Зручний час для себе ви можете обрати під час реєстрації на захід (дивись вище).

📝 Реєстрація (тут)

Коли: 18 травня з 10:00 до 15:00

Де: Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка (не забудьте документ, що засвідчує особу).

пп