Участь студентів кафедри ТПП німецької мови у Весняній школі з мовних та перекладацьких технологій університету прикладних наук Ангальт

У лютому-березні 2024 року група студентів з кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови взяла участь у двотижневій Весняній школі з мовних та перекладацьких технологій в університеті прикладних наук Ангальт.

У школі учасники вчилися працювати з програмами перекладу, дізнались про менеджмент термінології та про машинний переклад, вчилися основ програмування на Python та промптингу.

А студенти нашої кафедри навіть підготували і провели для всіх учасників події семінар про Великі мовні моделі та про механізми сучасних нейромереж, які лежать в основі обробки та генерації мовлення.

ййй