Методичні публікації

1. Deutsch für Wirtschaft und Verwaltung. доцент Helena L.Lissenko, Joachim Knepper, Manuela Thomas 1999. –137 c.
  2. Методичні вказівки до курсу лекцій «Переклад ділового мовлення (практичні завдання)» для студентів ІІІ к. факультету лінгвістики. Лисенко Г. Л. – 2001. – 40 с.
  3. Робочі завдання з нім.мови для студентів ІІ к. факультету фізичного виховання. Завідувач кафедри ТПП німецької мови, к. ф. н., доцент Лисенко Г. Л., ст. викладач Крапивкіна А. П., ст. викладач Дабагян І. М – Київ, 2000. – 55 с.
  4. Учбові завдання з німецької мови для студентів 1-2 курсів факультету соціології. Завідувач кафедри ТПП німецької мови, к. ф. н., доцент Лисенко Г. Л., ст. викладач Крапивкіна А. П., ст. викладач Дабагян І. М .– Київ, 2000. – 23 с.
  5. Методичні вказівки з німецької мови для студентів ІІ к. факультету права. Завідувач кафедри ТПП німецької мови, к. ф. н., доцент Лисенко Г. Л., ст. викладач Крапивкіна А. П., ст. викладач Дабагян І. М. – Київ, 1999. – 50 с.
  6. Немецко-русский и русско-немецкий словарь. Професор Пророченко О. П. – Киев, 1998
  7. Новий німецько-український словник. Професор Пророченко О. П. – Київ, 1998
  8. Методичні вказівки з розвитку навичок монологічного та діалогічного мовлення для поліграфічного факультету. Ст. викладач Давиденко Р. І., викладач Труцуненко І. І. – 2000. – 30 с.
  9. Базисний тематичний словник для студентів, які вивчають німtwmre мову як другу іноземну. Ст. викладач Чепурна З. В. – 1999. – 115 с.
  10. Методичний посібник по науково-популярному кінофільму “Швейцарія”. Ст. викладач Чепурна З. В. – 1998. – 20 с.
  11. Методичні вказівки по організації самостійної роботи студентів, які вивчають німецьку мову. Ст. викладач Чепурна З. В. – 1999. – 35 с.
  12. Методична розробка Konjunktiv mit Spaß. Викладач Брокерт О. Р.2001. – 165 с.
  13. Німецька економічна мова. Deutsche Wirtschaftssprache. Доцент Лисенко Г. Л., ст. викладач Чепурна З. В.- Київ: НТУУ. КПІ. - 2012.

К.філол.н. Романенко О.Л. готує до друку методичні посібники "Практикум з німецької мови для студентів 3-го та 4-го курсів факультетів ФСП та ВПІ" за темою "Менеджмент соціальної та видавничої роботи", а також посібник "Методичні вказівки: актуальні проблеми фахової мови".

Викладачами німецької мови складені конспекти лекцій з курсів:

1. Проблеми науково-технічного перекладу – доц. Лисенко Г.Л.
  2. Проблеми перекладу ділового мовлення – доц. Лисенко Г.Л.
  3. Курс сучасної нім.літератури – доктор проф. Шахова К.О.
  4. Порівняльна граматика німецької та української мов – ст.викладач Чепурна З.В.
  5. Методологічні та граматичні проблеми перекладу – ст.викладач Чепурна З.В.
  6. Порівняльна лексикологія – ст.викладач Давиденко Р.І.
  7. Історія перекладу – викладач Брокерт О.Р.
  8. Історія німецької мови – викладач Труцуненко І.І.
  9. Лінгвокраїнознавство – викладач Баклан І.М.