Шановні колеги!

Запрошуємо молодих вчених - кандидатів наук, докторантів, аспірантів, магістрантів, студентів взяти участь у II Міжнародній науково-практичній конференції «Гуманітарний і інноваційний ракурс професійної майстерності: пошуки молодих вчених», яка відбудеться 27 жовтня 2016 року в Міжнародному гуманітарному університеті, Одеса, Україна.

СЕКЦІЇ І НАУКОВІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Правознавство (теорія та історія держави і права, кримінальне право, процес та криміналістика, конституційне право, цивільне, господарське право та процес, адміністративне право і процес, фінансове та інформаційне право, міжнародне право і порівняльне правознавство).
2. Економіка і менеджмент (міжнародні економічні відносини, менеджмент, фінанси, управління проектами).
3. Комп'ютерні науки, інформаційна безпека і фізико-математичне моделювання.
4. Медицина і фармація.
5. Лінгвістика і викладання мов (переклад і мовознавство, іноземні мови, викладання мов).
6. Гуманітарні науки (філософія, історія, політологія, соціологія, психологія, педагогіка, мистецтвознавство, культурологія, дизайн)

До дня конференції буде випущено збірник тез. Термін подачі тез: до 7 жовтня 2016 р. включно. Тези учасників будуть проіндексовані в РИНЦ. У конференції можна взяти участь як очно, так і заочно.

На цій сторінці Ви знайдете детальну інформацію щодо проведення конференції, вимог до оформлення тез та приклад їх оформлення:

Звертайтесь за детальною інформацією:
Крижановська Тетяна Олександрівна