Міні-конкурс науково-технічного перекладу

17 грудня в групі ЛА-51с відбудеться конкурс на кращий переклад науково-технічного тексту. Студенти отримали завдання вибрати один із запропонованих 10 невеликих текстів, присвячених новітнім технологічним досягненням Німеччини, та виконати його функціональний переклад. У ході проведення конкурсу будуть зачитані та обговорені підготовлені переклади, після обговорення автори зможуть внести зміни. За результатами конкурсу буде виготовлена стінгазета-презентація всіх вдалих перекладів, яка ознайомить читачів з німецькими технологічними новинками. Найкращі переклади отримають призи.

У конкурсі можуть взяти участь, крім студентів групи ЛА-51с, також і інші бажаючі, у яких в цей день вільна 1-ша пара. Для цього потрібно заздалегідь зв’язатися з викладачем, написавши лист з поміткою „переклад 17 грудня“ на адресу fliegekunst@gmail.com.

Викладач – Івашкевич Леся Сергіївна