VІ Міжнародна науково-практична конференція ФАХОВИЙ ТА ХУДОЖНІЙ ПЕРЕКЛАД: ТЕОРІЯ, МЕТОДОЛОГІЯ, ПРАКТИКА

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас узяти участь у VІ Міжнародній науково-практичній конференції “Фаховий та художній переклад: теорія, методологія, практика”, яка відбудеться 5-6 квітня 2013 р. у Національному авіаційному університеті (м. Київ) за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 8 (Гуманітарний інститут), кафедра англійської філології і перекладу.

Матеріали подаються до 10 лютого 2013 року.

До участі у конференції запрошуються науково-педагогічні працівники вишів, науковці, аспіранти, магістранти, перекладачі-практики. Наукова тематика конференції охоплює різноманітні аспекти теорії та практики перекладу, методики підготовки фахівців із перекладу.
Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.
Передбачається робота секцій:
1. Переклад фахових текстів – актуальні проблеми і перспективи.
2. Термінологія та переклад.
3. Соціокультурні та прагматичні аспекти перекладу.
4. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
5. Перекладацька традиція та перекладознавство.
6. Підготовка перекладачів на сучасному етапі.