Результати проведення другого етапу огляду-конкурсу аудиторного фонду та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів НТУУ "КПІ"

Згідно з наказом НТУУ "КПІ" від 17.10.2011 р., № 1-233, у період з 12.12 по 20.12.2011 року конкурсною комісією університету проведено другий етап огляду-конкурсу аудиторного фонду та навчальних приміщень майнового комплексу факультетів (інститутів).

Конкурсна комісія оглянула навчальні приміщення згідно з поданням факультетів (інститутів) та на засіданні 21 грудня 2011 року визначила переможців.

На підставі рішення конкурсної комісії у номінації навчальні аудиторії 3-тє місце посіла аудиторія 704-7 ФЛ, кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови, відповідальний - старший викладач кафедри Чепурна Зінаїда Володимирівна.