Допомога від партнерів

Маємо гарні новини!

Партнерський виш КПІ, Університет прикладних наук Ангальт, прийняв 60 студентів з Києва (КПІ) та Одеси та членів їхніх родин і організував для студентів можливості для подальшого професійного розвитку. Зокрема в містечку Кьотен, де розміщений один із кампусів Університету, було впроваджено так званий „перехідний семестр“, під час якого студенти мають можливість інтенсивно вивчати німецьку та англійську мови, а також отримувати підготовку з тих спеціальностей, які вони вивчали в Україні.

За перші два тижні такого навчання 60 українок та українців отримали вже 24 години занять з німецької мови. З третього тижня в учасників перехідного семестру почалися і фахові дисципліни. Завдяки цій підготовці після перехідного семестру українці-учасники програми зможуть за бажанням продовжити навчання в Університеті Ангальт — на бакалавраті чи в магістратурі.

Всі українці завзято навчаються і цінують надану їм можливість. Також вони дуже вдячні професорам та іншим працівникам Університету Ангальт, які допомагають їм особисто.

Дуже дякуємо партнерському вишу Університету Ангальт та всім його співробітникам, які доклали зусиль до такої потрібної зараз українцям допомоги!