Skip to main content

Вебінари про ресурси компанії Clarivate Analytics

1


Шановні колеги!

 

Запрошуємо Вас долучитися до безкоштовних вебінарів українською мовою про ресурси компанії Clarivate Analytics, що відбудуться з 7 по 11 червня 2021 року. На вебінарах буде розглянуто п'ять тем, що викликали найбільшу увагу в першому півріччі 2021 року. Кожний вебінар, тривалістю одна година запланований у двох повторах о 10:15 та 16:15. Додатково заходи 7–9 червня транслюватимуться у ютьюб.

Щоб взяти участь у вебінарі на платформі Webex необхідна попередня реєстрація на кожний обраний вебінар окремо. Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register та заповніть анкету. Запитання поставлені при реєстрації будуть розглянуті на відповідних вебінарах.

За добу та за годину до початку вебінару надійдуть листи нагадування з гіперпосиланням для підключення. Розпочати підключення необхідно НЕ РАНІШЕ ніж за 5–10 хвилин до відповідного вебінару. За умови прослуховування більше 90 % основного часу (лише для вебінарів у Webex), протягом трьох робочих днів по закінченню надсилається електронний сертифікат учасника.

 

NB! Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та чутливий до версій браузерів. Проконсультуйтеся з системним адміністратором вашої установи про можливість підключення до початку занять.

 

Розклад вебінарів:

 

7 червня 2021

Тема: Оформлення публікації за форматом видання

Тези: Структура статті. Формати пристатейної бібліографії. Зразки оформлення публікації. Можливості і функції референс-менеджера EndNote. Покрокова інструкція для початківців. Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну. бібліотеки, створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі та освітньому процесі. Оформлення та переоформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Корегування тексту, додавання/видалення посилань, версія рукопису для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3bWwJ5c

16:15–17:15   https://bit.ly/34nHZ6i

13:13–14:14   онлайн трансляція у ютьюб

8 червня 2021

Тема: Розширені можливості нового інтерфейсу Web of Science

Тези: Структура платформи Web of Science. Особливості індексації окремих баз даних. Пошук та аналіз наукової літератури у Web of Science Core Collection за допомогою базового та розширеного пошуку. Використання символів скорочення та заміни, операторів пошуку,комбінування пошукових запитів. Формування вибірки за заданими параметрами, визначення, партнерів для виконання проектів,журналів для публікації, фондів для фінансування ваших проектів, збереження результатів, експорт даних. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3fQFVci

16:15–17:15   https://bit.ly/3bS4apq

13:13–14:14   онлайн трансляція у ютьюб

9 червня 2021

Тема: Виклики відкритого доступу

Тези: 31 січня 2021 вступив у дію план S, що має на меті миттєвий доступ до результатів досліджень кожному. План S було анонсовано у вересні 2018 cOAlition S, міжнародним консорціумом грантодавців та установ. На вебінарі розглянемо десять принципів плану S і готовність до них наших установ, можливості та виклики відкритого доступу, журнали відкритого доступу та вартість публікації. Які зміни приніс він у оприлюднення і розповсюдження результатів досліджень? Чому установи відмовляються від передплати повних текстів великих видавців? Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3fOFAqx

16:15–17:15   https://bit.ly/3yHTHH2

13:13–14:14   онлайн трансляція у ютьюб

10 червня

Тема: Основи наукометрії

Тези: Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Аналітичний інструмент InCites в роботі науковця та адміністратора. Профілі установи та автора: функції та можливості. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/34n5RXH

16:15–17:15   https://bit.ly/38rG7fH

11 червня

Тема: Як опублікуватися в міжнародному виданні?

Тези: Саме це запитання найчастіше луна під час семінарів та вебінарів. Покроково розберемо типи публікацій і їхню мету. Алгоритм відбору та оцінку видань для публікації, на які показники варто звертати увагу, де їх переглянути. На що варто звертати увагу, як не помилитися при відборі, яку небезпеку несе публікація у хижацьких виданнях. Як перевірити індексацію видання і звісно чи можлива безкоштовна публікація. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15   https://bit.ly/3bY7dMP

16:15–17:15   https://bit.ly/3bYBbR0

 

Вебінари проводить Тихонкова Ірина, к.б.н.,

Консультант з регіональних рішень Clarivate

 

Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 

--

Щиро,

Олена Косьміна,

Центр інформаційної підтримки освіти та досліджень | Науково-технічна бібліотека ім. Г. І. Денисенка

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

 

Tel.: +38 (044) 204 96 72| +38 (067) 284 75 81| +38 (063) 899-78-96

e-mail: o.kosmina@library.kpi.ua| olena.v.kosmina@gmail.com