У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» 17 лютого 2016 р. відбулась Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Світ науки та світ у науці: пріоритети та перспективи сучасних досліджень».

У конференції взяли участь 152 студенти І-VIкурсів навчання з 20-ти факультетів/інститутів Національного технічного університету України «КПІ» та студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Запорізького національного технічного університету, Черкаського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Читати далі