Дзикович Ольга Володимирівна

ДЗИКОВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

Дзикович Ольга Володимирівна

Закінчила факультет лінгвістики НТУУ «КПІ», кваліфікація перекладача німецької та англійської мов.

У 2012 році закінчила аспірантуру, у 2014 році захистила кандидатську дисертацію на тему "Лінгвопрагматичний аспект телевізійного дискурсу на матеріалі текстів німецькомовних анонсів ток-шоу" із спеціальності 10.02.04 - германські мови.

Працює на кафедрі теорії, практики та перекладу німецької мови Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 2005 року.

Відповідальна за підтримку і оновлення контенту сайту кафедри, репрезентацію структурного підрозділу у соц-мережах та звітність про працевлаштування випускників.

Контакти: (044) 204-83-11, dzykovich@gmail.com

Сторінка викладача на intellect.kpi.ua http://intellect.ktppnm.kpi.ua/profile/dov71

Профіль Google Scholar https://scholar.google.com/citations?hl=ru&user=RH9ST28AAAAJ

Лінгвокраїнознавство

Основи перекладознавства

Німецьку мову (основну, практичний курс)

Наукові інтереси:  прагматичний аспект комунікації, текстова лінгвістика

1. Дзикович О.В. Опис-анотація книги як вид рекламного тексту / О.В. Дзикович // Наукові записки Національного університету «Острозька академія». Серія «Філологічна» : збірник наукових праць / укладачі : І. В. Ковальчук, О. Ю. Костюк, С. В. Новоселецька. Острог: Видавництво Національного університету «Острозька академія», 2016. Вип. 61. С. 52-55;

2.Ток-шоу на телебаченні ФРН: розвиток, мовно-тематична структура, анонсування / О.В. Дзикович // Наукові записки. Випуск 153. Серія: Філологічні науки (мовознавство). Кропивницький: Видавець Лисенко В.Ф., 2017.  С. 224-227.

3. Dzykovych O., Turysheva O. Die Überlegungen zur Auswahl des landeskundlichen Lehrstoffs / Olga Dzykovych, Oksana Turysheva // Вісник Національного Технічного університету України «Київський політехнічний інститут».  Серія: Філологія. Педагогіка: Зб. н. праць. Київ: ТОВ «Центр учбової літератури», 2016.  Вип. 8. С. 39-44.

4. Dzykovych O., Langer S.J. Announcement-annotation texts: definition, correlation and synthesis / Olga Dzykovych, Sandra J. Langer // Advanced Education. Наукове видання Новітня Освіта.  Випуск 7/2017. Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” К.: Вид-во “Політехніка”, 2017. 156 с. (с. 28-32).; DOI - https://dx.doi.org/10.20535/2410

5. Дзикович О.В., Писаренко А.О. Phänomen der politischen Korrektheit und Tabuisierungen in der multikulturellen Gesellschaft // Науковий вісник міжнар. гум. ун-ту. Серія Філологія, зб. наук. пр. – випуск 37, т. 4. Одеса, 2018.

Німецька мова «В1+»: поглиблене вивчення: навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів / Уклад. В.М. Білицька, О.В. Дзикович, Н.О. Моісєєва. К.: НТУУ «КПІ», 2015. 184 с. № протокола метод. ради 6; дата 30.06.2015

Німецька мова В2-С1: комплексний аудіотренінг: навчальний посібник
для студентів вищих навчальних закладів / Уклад. О.В. Дзикович, Н.О. Моісєєва. К.: КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2017. 294 с. Протокол № 6; Дата 12.06.2017

1. Вид документу: сертифікат. Місце проведення: Берлін, Гете-інститут. Тема: «Landeskunde». Термін проведення: 16.07.-29.07. 2017 (80 годин)

2. Вид документу: сертифікат. Місце проведення: Луцьк, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки. Термін проведення: квітень 2018 року. Тема: «Deutschlandakademie» (28 годин)

Проведення культурних заходів зі студентами з країнознавства за підтримки лекторів DAAD, участь в організації Літньої школи перекладу.