Звіт про другу зустріч по слему

8 жовтня зі студентами групи ЛН-21 була проведена друга зустріч, присвячена ознайомленню з явищем слему в сучасній німецькій літературі та культурі. Лектор Німецької академічної служби обмінів Аня Ланге представила традиційні для Німеччини форми креативного письма, зокрема так званий вірш «Elfchen», який складається з 11 рядків та має чітку структуру. Після спільного аналізу низки зразків Elfchenза лексичними та стилістичними критеріями студентам було запропоновано скласти свої вірші такого типу на задані теми. Студенти проявили творчий підхід та почуття гумору, продемонстрували володіння німецькою мовою на рівні художніх прийомів.

Також лектор Аня Ланге поставила питання про природу метафори як однієї з основ художнього тексту, були обговорені розбіжності у традиціях метафоризації в німецькій та українській мовах.

Відповідальні за захід:

доц. КТППНМ Івашкевич Леся Сергіївна