Міцай Юлія Олегівна

Викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови

Коротке резюме

Навчалась факультеті лінгвістики НТУУ «КПІ», кваліфікація викладача, перекладача німецької та англійської мов.

З 2014 року працює на кафедра теорії, практики та перекладу німецької мови НТУУ «КПІ»

Контакти: 0638653345, muza_90@mail.ru

Посилання на сторінку викладача на intellect.kpi.ua

Дисципліни, які викладає

Друга іноземна мова (практичний курс)

Напрямки наукової діяльності: стилістична синонімія сучасної німецької мови

Участь в конференціях

Публікації:

1.      Міцай Ю. О. Засоби вираження синонімії в прозі Б. Шлінка/ Ю. О. Міцай // VІ МІЖНАРОДНАНАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ«Формула компетентності сучасного перекладача».

У статті розглянуто питання синонімічних та стилістично-синонімічних аспектів лексики в прозі сучасного німецького автора Б. Шлінка. Проведено перекладацький аналіз синонімічних рядів.

Методична робота

Методичні розробки: розробка курсів "Друга іноземна мова (практичний курс) (Навчальні та робочі навчальні програми, рейтингові системи оцінювання, контрольні завдання та методичні рекомендації)

Позааудиторна робота зі студентами: екскурсії до музею авіації, національний музей образотворчого мистецтва. Проведення виховних бесід зі студентами на суспільні та професійні теми.