Навчально-методичні праці викладачів кафедри

У квітні 2014 року поданий до друку у видавництво "Політехніка" навчальний посібник "НІМЕЦЬКА МОВА ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ ДЛЯ НАУКОВЦІВ: навчальний посібник для магістрів та аспірантів немовних факультетів" з наданням грифа "Рекомендовано Методичною радою  НТУУ КПІ".   Укладачі посібника: зав. кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови, доцент, к.ф.н. Лисенко Г.Л.; доцент кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови к.ф.н. Туришева О.О.; старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови Чепурна З.В.

Витяг з протоколу №9 засідання кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови від 9.04.2014 про рекомендацію начального посібника до друку у додатку

У 2012 році був виданий начальний посібник "НІМЕЦЬКА ЕКОНОМІЧНА МОВА (DEUTSCHE WIRTSCHAFTSSPRACHE)" рекомендований Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Автори - зав. кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови, доцент, к.ф.н. Лисенко Г.Л.; старший викладач кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови Чепурна З.В. У посібнику німецькою мовою викладено матеріал з основ економічної справи та подано детальну характеристику різних форм підприємств і їх організації, окреслено фази ділової комунікації, запропоновано етапи укладання договорів. Призначений для студентів філологічних факультетів, які навчаються за напрямком "Філологія" і студентів старших курсів факультетів економічного спрямування. Може бути корисним аспірантам у підготовці до складання кандидатського мінімуму з економічних спеціальностей.

У додатку подається обкладинка, перша сторінка та передмова навчального посібника "НІМЕЦЬКА ЕКОНОМІЧНА МОВА (DEUTSCHE WIRTSCHAFTSSPRACHE)"