Анонс Українсько-Японського центру НТУУ «КПІ»

Програми Японського товариства сприяння науці (JSPS)

24 квітня 2012 року о 14.30 в залі засідань Адміністративної ради, корпус №6,  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за сприяння Посольства Японії в Україні планується провести ознайомлювальну зустріч українських науковців та дослідників з програмами науково-технічного обміну Японського товариства сприяння науці (JSPS):

• Postdoctoral Fellowships for Foreign Researchers (Докторські стипендії для іноземних вчених),

• Invitation Fellowship Programs for Foreign Researchers (short-term, long-term) (Запрошення для іноземних дослідників на стипендіальні програми (короткострокові, довгострокові)

• Newcore-to-coreprogram (Програма співробітництва наукових установ).

Інформацію про програми можна знайти на сайті:

Запрошуємо прийняти участь у цьому заході всіх бажаючих. Просимо попередньо зареєструватися за тел.: (044) 406 81 66. Контактна особа Вікторія Мирончук.