28 - 29 квітня 2011 року в приміщенні Гете-Інституту м.Києва відбувся семінар з підвищення кваліфікації "Європейська рамкова програма з німецької мови для професійного спілкування - основна засада викладання німецької мови та розробки підручника для немовних вищих навчальних закладах України", у якому взяли участь ст. викладач кафедри Чепурна Зінаїда Володимирівна та викладач Баклан Ірина Миколаївна.

Керівники семінару: Доротея Леві-Гіллеріх (Гете-Інститут у Нансі), Вальтер Деген (референт відділу співпраці у галузі освіти Київського представництва Гете-Інституту)

Порядок денний семінару:

1. Семінар   "Рамкова програма з німецької мови для професійного спілкування для вищих навчальних закладів України": можливості оновлення та вдосконалення тематики та змісту розроблених методичних вказівок 2006 року.

2. Аналіз підручника "Mit Deutsch studieren, arbeiten, leben" (детальний огляд окремих лекцій).

3. Критерії побудови лекції в підручнику з німецької мови для професійного спілкування у вищих навчальних закладах України.

4. Презентація розробленого комплексу завдань та вправ до текстів відповідної тематики в межах курсу німецької мови для немовних вищих навчальних закладів України.