21 березня 2012 року в Національному технічному університеті України «КПІ», на кафедрі теорії, практики та перекладу німецької мови, відбулася ІІІ Міжнародна науково-методична конференція «Формула компетентності перекладача». Конференція зібрала125 науковцівз різних міст України та з-за кордону.

На секційних засіданнях науковці обговорили актуальні проблеми сучасної лінгвістики та лінгвокультурології, перспективи лінгвістичних досліджень; розглянули питання інноваційних підходів до викладання іноземних мов у вищих навчальних закладах; обговорили проблеми перекладу; дали оцінку методичним аспектам фахової підготовки перекладача в контексті євроінтеграції.

Розсилку збірників матеріалів конференції заочним учасникам буде виконано до 8 квітня 2012 року.

Фотозвіт з пленарного засідання конференції можна подивитися в галереї.