ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Факультет лінгвістики запрошує Вас взяти участь у роботі

VII Міжнародної студентської науково-практичної конференції
INNOVATIONS IN SCIENCE AND TECHNOLOGY

Наука та техніка: інноваційні тенденції,
яка відбудеться 01 грудня 2011р.

у м. Києві за адресою: пр. Перемоги, 37, корпус 7.

Програма роботи конференції передбачає роботу пленарних та секційних засідань. До початку роботи конференції планується видача збірника матеріалів конференції.
Робочі мови конференції: англійська, німецька, французька, іспанська.
Для участі у конференції необхідно до 28 жовтня 2011 року надати наступну інформацію:

• Заповнену реєстраційну картку (в друкованому та електронному варіанті) для участі у конференції (бланк додається);
  • Електронний варіант тез доповіді, оформлений відповідно до вимог (див. нижче);
  • Сплатити організаційний внесок (надіслати відсканований чек про сплату внеску - лише для іногородніх).

Матеріали та реєстраційну форму надсилати на електронну адресу відповідної секції (див. нижче)
Організаційний внесок на видання збірника тез доповідей, якщо їх обсяг не перевищує встановлених вимог становить 150 грн. і сплачується за адресою оргкомітету (див. нижче). Участь в онлайн конференції безкоштовна.
ІНОГОРОДНІ можуть перерахувати гроші на рахунок у «Приват-Банку» (МФО банку: 305299; код ЗКПО банку: 14360570; рах. отримувача: 29244825509100; № карти: 4405885014496456, Корсун Г.О.) У призначенні платежу обов’язково вказати – студ. конф. 01.12.11р. та прізвище автора.

Тези доповідей повинні відповідати таким вимогам:

1. Файл з тезами повинен бути у форматі RTF або DOC.
  2. Текст повинен бути набраний в WORD у форматі А4, гарнітура Times New Roman, розмір 13, інтервал 1 (поля сторінок – 2 см.).
  3. 1-й рядок: ім’я та прізвище автора (жирний курсив); 2-й рядок: місце навчання; вирівнювання обох рядків по правому краю.
  4. У наступному рядку подається назва доповіді (вирівнювання по центру, шрифт жирний, великими літерами).
  5. Через один рядок відступу друкуються тези доповіді, обсяг – одна повна сторінка.
  6. Рисунки, малюнки, діаграми, схеми, графіки і т.п. повинні бути чорно-білими, та з обтіканням тексту "Навколо рамки".

Вимоги до написання тез:

• висвітлення актуальності проблеми у вступі;
  • узагальнення досвіду науковців з проблеми дослідження, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, яким присвячуються означені тези;
  • формулювання цілей тез, виклад основного матеріалу дослідження в основній частині;
  • висновки і перспективи подальших досліджень з проблеми.
  • Увага!

• Кількість учасників конференції обмежена. Організаційний комітет лишає за собою право відбору тез. Рукописи не повертаються, тези не рецензуються. Тези, які не відповідають вимогам або надіслані пізніше вказаного терміну, а також без попередньої оплати, розглядатися не будуть.

Планується робота таких секцій:

Назва секції E-mail
для надсилання файлів з тезами доповідей та реєстраційних форм

1. Engineering Innovations / Інновації в інженерії

• Aeronautical Engineering
  • Chemical Engineering
  • Energy Saving
  • Electric Engineering
  • Instrument Making
  • Mechanical Engineering
  • Material Science
  • Metallurgy